Pe data de 25 februarie, de la ora 12:00, OSUBB împreună cu celelalte organizații studențești vor ieși în stradă, în fața Rectoratului Universității Babeș-Bolyai de pe strada Mihail Kogălniceanu.
În urma ședinței Senatului UBB din 16 februarie, unde a fost votată favorabil decizia de majorare a taxelor, organizațiile studențești și-au asumat o poziție publică …